O SPOLOČNOSTI SWEETY ICE

Spoločnosť SWEETY ICE vznikla a bola zapísaná do obchodného registra 1.6. 2010. Stratégiou spoločnosti je produkcia kvalitných a chutných, no cenovo prijateľných mrazených výrobkov a ich priama distribúcia zmluvným obchodným partnerom na celom území Slovenska.

V súlade s touto stratégiou okamžite začala príprava výstavby vlastnej výroby a skladovania mrazených smotanových krémov. Stavebné práce začali v septembri 2010 a montáže výrobných technológií prebehli v mesiacoch február a marec 2011. Rýchle tempo stavebných a montážnych prác umožnilo už začiatkom mája začať s výrobou a postupne našim zákazníkom predostrieť 35 druhov vlastných výrobkov. Distribučne pokrývame celé Slovensko a predávame samozrejme vlastné výrobky, ale okrem nich aj široký sortiment mrazených výrobkov počnúc mrazenou zeleninou cez polotovary, hotové jedlá, ryby a mrazenú hydinu.

Sweety Ice - poctivé slovenské nanuky
Sweety Ice - poctivé slovenské nanuky
Sweety Ice - poctivé slovenské nanuky
© 2021 Všetky práva vyhradené pre Sweety Ice s.r.o.
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme Vám poskytli najlepší zážitok z našej stránky a ochránili vaše osobné údaje. Ak budete pokračovať, povoľujete tým prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti Sweety Ice s.r.o..Viac informácii